Volné pracovní místo Vedoucí výroby s AJ (od 35.000 Kč)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Hledá se vedoucí výroby s angličtinou, který má zkušenosti v těžkém provozu a chce šéfovat v zajímavé a dynamicky rostoucí firmě.

Náplň práce:

  • vedení svěřené části provozu
  • vedení a řízení týmu, organizace práce
  • zodpovědnost za správné plánování výroby, výsledky
  • spolupráce s nejužším vedením společnosti

Požadujeme

  • zkušenosti jako vedoucí výroby min. 3 roky
  • schopnost vést a řídit tým lidí (menší až střední)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci ve významné firmě
  • HPP na dobu neurčitou
  • služební automobil, notebook, mobil
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost stravování na pracovišti

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.