Volné pracovní místo  Vedoucí výroby - supervizor

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Vedoucí výroby - supervizor

Pro výrobní společnost se sídlem v Písku hledáme kvalifikovaného kandidáta na pozici vedoucí výroby – supervizor. Hledáme zkušeného kandidáta s velmi silným technickým povědomím, zkušeností a znalostí z oblasti strojírenství
Požadujeme:

  • SŠ, VŠ strojní či technického směru
  • zkušenost s vedením výrobního kolektivu nutností
  • praxi v oblasti automotive, strojírenství
  • dobrá znalost angličtiny nebo němčiny nutností
  • Znalost čtení ve výkresové dokumentaci, technologických postupů
  • Konstruktivní myšlení a samostatnost, odolnost vůči stresu

Hlavní náplň práce kandidáta:
  • Dohled nad výrobním procesem z hlediska vedení lidí, bezpečnosti, kvality a plánování
  • Vedení teamu mistrů – zastřešení výroby svěřeného úseku
  • Reporting a úzká spolupráce s managerem výroby
  • Realizace výrobních projektů společnosti
  • Odpovědnost za BOZP, interní audity, implementaci 5S
  • Koordinace výrobních kaapcit a sledování produktivity
Nabízíme:
Nabízíme
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci ve společnosti s tradicí a profesionálním přístupem
  • zaměstnanecké odměny a bonusy
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
Nástup možný ihned – dohodou, místo výkonu práce Písek

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Požadujeme

x

Nabízíme

x