Volné pracovní místo  Vedoucí výroby - Táborsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní společnosti, se sídlem na Táborsku, na pozici Vedoucí výroby. <br/>
<br/>Nástup: ihned <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> vedení výroby </li>
<li> plánování výroby </li>
<li> koordinace zavádění nových technologií a projektů </li>
<li> reporting vedení společnosti </li>
<li> zodpovědnost za chod výroby </li>
<li> plnění zakázek dle požadavků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření </li>
<li> praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti minimálně 3 roky, podmínkou </li>
<li> znalost NJ výhodou </li>
<li> zkušenost s vedením a motivací zaměstnanců </li>
<li> časová i místní flexibilita </li>
<li> přirozená autorita</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta. (30-40tis.Kč/měs.)<ul>
<li> odměny </li>
<li> závodní stravování </li>
<li> 5. týdnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".