Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VÝROBY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je výrobní společnost (dřevozpracující výroba, výroba postformovaných materiálů - okenní parapety, schody, fasádní desky) sídlící cca 30 km západně od Brna (velmi dobrá dostupnost z D1 – firma je vzdálena asi 2 km od sjezdu z dálnice).
Pro tuto společnost hledáme vedoucího či ředitele výroby (dle praxe a schopností).

Pracovní náplň:
  • řízení výrobního provozu a údržby
  • plánování a řízení výroby (cca 40 pracovníků, obrat 80 mil. Kč, malo a středně seriová výroba)
  • technologie, kontrola kvality a vývoj
  • řízení materiálových toků ve výrobě
  • zajištění efektivity práce, popř. optimalizace výroby
Nástup: co možná nejdříve

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • zkušenosti s praktickým vedením málo či středně sériové výroby; dřevářské zaměření výhodou ( nejsou však typicky truhlářským provozem)
  • znalost práce s PC – běžný uživatel, znalost SW Abra výhodou
  • ŘP sk. B
  • výborné organizační schopnosti, preciznost, pečlivost, vysoká spolehlivost a odpovědnost, vnímavost, kreativita, odolnost vůči stresu, flexibilita

Nabízíme

  • možnost seberealizace na pozici ve středním managementu
  • hrubý měsíční plat po zapracování: 25000 – 50000 (dle zkušeností a výsledků)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".