Volné pracovní místo VEDOUCÍ VÝROBY

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
30000 - 40000 Kč/měs

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY

Náplň práce:
  • organizace a řízení výroby
  • zodpovědnost za spotřebu materiálu do výrobního procesu
  • dodržování systému kvality
  • analýza činnosti výroby a reporting vedení společnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • implemetování metod šíhlé výroby a optimalizace výrobních procesů
  • vedení týmu

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • praxe min. 3 roky z vedoucí pozice ve výrobní společnosti
  • znalost metod pro zavádění štíhlé výroby (5S, Kaizen, FMEA, Six Sigma)
  • manažerské dovednosti
  • znalost MS OFFICE
  • analytické myšlení
  • odolnost vůči stresu – prezentační a vyjednávací schopnosti
  • zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

Společnost nabízí atraktivní zaměstnanecké výhody, neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.