Volné pracovní místo Vedoucí zákaznického servisu

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Teplice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
40000 Kč/měs

Ref. č.: 8–13–202646. Máte zkušenost ze zákaznického servisu ? Hovoříte plynně anglicky ? Vedl jste někdy alespoň menší kolektiv ? Pak jste vhodným kandidátem na právě obsazovanou pozici Vedoucí zákaznického servisu !

Náplň práce na pozici je:
  • zajištění celkového chodu odd. Zákaznického servisu a jeho koordinace
  • zodpovědnost za vedení, rozvoj a motivaci svého teamu
  • komunikace s klienty, realizace zakázek klíčových klientů
  • asistence a podpora area manažerům v rámci strategie společnosti
  • sledování vývoje všech zakázek v návaznosti na výsledek společnosti
  • přímá komunikace s obchodním ředitelem a pravidelný reporting
  • spolupráce na řešení reklamací

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • aktivní AJ + další světový jazyk výhodou
  • PC, SAP výhodou
  • zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků výhodou
  • organizační a komunikační dovednosti, orientace na výsledek, schopnost řešit problémy
  • svědomitost, flexibilita, spolehlivost, zájem a nadšení

Nabízíme

  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravovací poukázky