Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Strojní zámečník
Lokalita:
Mělník
Může se Vám hodit:
Strojní zámečník Mělník

Volné pracovní místo VEDOUCÍ ZÁMEČNICKÉHO ODDĚLENÍ (20.000 - 30.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Mělník
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Hledáte práci ve stabilní, stále se rozvíjející společnosti?
Máte praxi na vedoucí pozici s vedením podřízených?
Jste přirozený vůdce?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní, strojírenská, výrobní společnost hledá kolegu na pozici:
VEDOUCÍ ZÁMEČNICKÉHO ODDĚLENÍ

  • Organizace výroby zámečnické dílny
  • Organizace práce pro podřízené
  • Kontrola BOZP

Požadujeme

  • SŠ strojírenské vzdělání
  • Praxi na podobné pozici
  • Znalost MS Office
  • Znalost NJ výhodou

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní, rozvíjející se společnosti
  • Možnost jazykových kurzů
  • Stravování
  • Penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké akce

  • místo výkonu práce: Středočeský kraj – okres Mělník

Podobné nabídky práce

Zámečník
Kompletování svařenců Svařování 135 Obsluha strojů (Pila, nůžky, ohýbačka, vrtačka, frézka)
INGMAR, spol. s r.o. Pražská 633, Dolní Jirčany 25244 Plný úvazek
aktivní
Svářeč CO2 135 zak: kurz, Mladá Boleslav 35.000,-Kč
Vyrábí svařované komponenty rámu pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
Zámečníky Svářec CO2 135 zákl / Rosice u Brna 25.000 - 40.000,-Kč
Výroba zemědělských strojů , příprava a kompletace dílu podle technických výkresů, svářečky průkaz CO2 základní kurz
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Rosice u Brna Plný úvazek
aktivní
Strojní zámečníci
Požadujeme: DŮLEŽITÉ -vzdělání v oboru strojírenství, absolventy technických oborů zapracujeme, zodpovědný přístup k práci, ochota učit se novým technologiím, časová flexibilita Nabízíme: postupné zaškolování v obsluze nových výro ...
TINA Mělník,s.r.o. Zelená 3749, Mělník Plný úvazek
aktivní
Nástrojáři - údržba forem
Náplň práce: periodická kontrola a údržba lisovacích forem, opravy a čištění forem, bežná údržba výrobních zařízení. Požadujeme: SŠ - výuční list - technické zaměření, strojní obor výhodou, praxe s obráběcími stroji ( bruska, fréz ...
RAMA BOHEMIA, a.s. Spojovací 231, Obříství Plný úvazek
aktivní
Zámečníci strojů
Požadujeme: vyučení v oboru zámečník. Kontakt: p. Čermák. Životopisy zasílat e-mailem.
České štěrkopísky spol. s r.o. 1, Zlosyň Plný úvazek