Volné pracovní místo  VETERINA - KEY ACCOUNT MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 1-14-203325. Máte titul MvDr? Domluvíte se anglicky? jste zkušený obchodník a hledáte uplatnění v mezinárodní stabilní společnosti?<br/>
<br/>Právě pro Vás máme jedinečnou příležitost pracovat pro našeho klienta na pozici Key Accout Manager pro CZ a SK!<br/>
<br/>Co bude Vaše náplň práce?<ul>
<li> komunikace s veterinárními lékaři</li>
<li> budování a rozvoj vztahů s nimi</li>
<li> propagace svěřeného portfolia produktů</li>
<li> organizace seminářů</li>
<li> pravidelný reporting a monitoring konkurence</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> titul MvDr. podmínkou</li>
<li> plynulá znalost anglického jazyka pro interní komunikaci</li>
<li> zkušenost na obchodní pozici</li>
<li> vztah k veterině</li>
<li> komunikační dovednosti</li>
<li> týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

Čtvrtletní bonus<br/>Dovolená 5 týdnů<br/>Sick-days<br/>Auto i pro soukromé účely<br/>Flexi passy <br/>Vyšší cestovní diety<br/>Životní pojištění<br/>Příspěvek na penzijní připojištění <br/>Jazykové kurzy AJ<br/>Mobilní telefon s neomezeným voláním po ČR