Volné pracovní místo  VITRABLOK hledá ABSOLVENTY do LOGISTIKY a VÝVOJE

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Inovace a vývoj stávajících procesů v logistice
  • Zavádění nových metod evidence výroby a zboží
  • Kontrola logistických toků, analýza logistických dat a nákladů
  • Spolupráce s mateřskou centrálou v zahraničí
  • Kontrola výrobního procesu a nákladů
  • Plánování výroby výrobních linek

 Aktivní komunikace s výrobou, logistikou, skladem, nákupem a kvalitou

 Jednání s externími dodavateli

 Sledování stavu zásob zboží a materiálů pro výrobu

Požadujeme

  • Inovace a vývoj stávajících technických produktů a zlepšování technologického procesu jejich výroby;
  • Spolupráce s vysokými školami a odbornými institucemi za účelem vývoje technických vlastností skleněných tvárnic a jejich aplikací
  • Vývoj prototypů, jejich testování a optimalizace;
  • Řízení kompletní certifikace nových výrobků dle harmonizovaných evropských norem;
  • Tvorba konzistentních instalačních a technologických postupů pro nové a stávající výrobky;
  • Tvorba přihlášek pro patentová řízení a správa patentů.

Nabízíme

  • VŠ vzdělání technického směru (u pozice vývoje a výzkumu je výhodou strojní nebo elektrotechnické zaměření)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení, samostatnost a cílevědomost, dovednost pro psaní technických reportů a sdělení;
  • Komunikativnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost, smysl pro detail.
  • Znalost excelu a programovaní v excelu výhodou
  • Talentovaným mladým vysokoškolákům profesní růst, rozvoj kariéry
  • Zázemí u silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení + firemní benefity

Vhodné pro

Absolventy.