Volné pracovní místo  VODIČ RETRAKU - HOLANDSKO

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 53 000–63 000 Kč / hodinu

Voľné pracovné miesta pre vodičov Retraku, ktorí budú pracovať v rôznych veľkoskladoch v Holandsku.

Náplň práce:
  • obsluha retraku
  • nakladanie a vykladanie tovaru podľa objednávky
  • príprava tovaru na expedíciu
  • pracuje sa na Holandskú pracovnú zmluvu

Požadujeme

  • znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • platná Európska licencia na retrak

Nabízíme

Mzda 14,79 Eur brutto/hod+ 8,33 % holiday money + príplatky za zmeny.
Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku a platnú EU licenciu na EPT alebo Reachtruck skrze odpovědní formulář.

Máte zájem o nabídku VODIČ RETRAKU - HOLANDSKO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katarina Luokkanen z EUROPERSONNEL, s. r. o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VODIČ RETRAKU - HOLANDSKO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.