Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič vysokozdvižného vozíku
Lokalita:
Benešov, Beroun, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Praha-centrum, Praha-východ, Praha-západ, Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou
Může se Vám hodit:
Řidič vysokozdvižného vozíku Benešov, Řidič vysokozdvižného vozíku Beroun, Řidič vysokozdvižného vozíku Blansko, Řidič vysokozdvižného vozíku Brno-město, Řidič vysokozdvižného vozíku Brno-venkov, Řidič vysokozdvižného vozíku Bruntál, Řidič vysokozdvižného vozíku Břeclav, Řidič vysokozdvižného vozíku Česká Lípa, Řidič vysokozdvižného vozíku České Budějovice, Řidič vysokozdvižného vozíku Český Krumlov

Volné pracovní místo Vodič VZV - Bratislava

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Bratislava
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce právomoci a zodpovednosti

  • obsluha VZV
  • manipulácia s výrobkami

Iné výhody

  • práca v stabilnej spoločnosti – RAČA
  • motivujúce finančné ohodnotenie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • platný VZV preukaz
  • prax 2 roky
  • ochota pracovať POOBEDNÉ a NOČNÉ zmenny

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

skladník/řidič motorových vozíků
přeprava a manipulace s obalovými materiály, finálními výrobky a obchodním zbožím
Schicht s.r.o. Olomouc Plný úvazek
včera
Řidič VZV - až 22 000 Kč/měs. + náborový bonus 3000 Kč!
- měsíční výdělek v průměru 22 000 Kč a více - odměnu za nástup 3000 Kč ve formě Flexipassů, které můžete využít dle libosti na nákup, volnočasové aktivity, služby nebo je uplatníte v třeba v lékárnách. A to se v době chřipkové ep ...
Randstad s.r.o. Moravskoslezský kraj Plný úvazek
dnes
Skladník s VZV - metro Kolbenova, až 26 000 měs.
* Příprava nakládky * Vykládání a nakládání nákladních a ostatních aut * Vážení a přesun materiálu z řad * Dodržování BOZP, PO, GMP, FIFO a Bezpečnosti potravin * Každodenní údržba a zabraňování škodám na svěřeném majetku * Úklid ...
ADECCO spol.s r.o. Praha Plný úvazek
dnes
- vykládaní a nakládaní beden a vozíků z kamiónů, manipulace s bednami a vozíky ve skladu
MITOJAK Company s.r.o. Mobis Mošnov Plný úvazek
včera
SKLADNÍK - operátor skladu s praxí na VZV - nástup IHNED !
Ref. č.: 5-21-228543. Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenosti z prací ve skladu a manipulací s materiálem? Právě pro Vás máme tuto zajímavou nabídku.<br/> <br/>Pro mezinárodní firmu, významného výrobce autosedaček v Kolíně, h ...
Grafton Recruitment s.r.o. Kolín Plný úvazek
včera
obsluha VZV
obsluha vysokozdvižného vozíku manipulace se zbožím uskladňování, příprava, expedice práce se čtečkou
SPINWARE s.r.o. Nový Jičín Plný úvazek
včera