Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič vysokozdvižného vozíku
Lokalita:
Benešov, Beroun, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Praha-centrum, Praha-východ, Praha-západ, Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou
Může se Vám hodit:
Řidič vysokozdvižného vozíku Benešov, Řidič vysokozdvižného vozíku Beroun, Řidič vysokozdvižného vozíku Blansko, Řidič vysokozdvižného vozíku Brno-město, Řidič vysokozdvižného vozíku Brno-venkov, Řidič vysokozdvižného vozíku Bruntál, Řidič vysokozdvižného vozíku Břeclav, Řidič vysokozdvižného vozíku Česká Lípa, Řidič vysokozdvižného vozíku České Budějovice, Řidič vysokozdvižného vozíku Český Krumlov

Volné pracovní místo Vodič VZV - Bratislava

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Bratislava
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

Náplň práce právomoci a zodpovednosti

  • obsluha VZV
  • manipulácia s výrobkami

Iné výhody

  • práca v stabilnej spoločnosti – RAČA
  • motivujúce finančné ohodnotenie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • platný VZV preukaz
  • prax 2 roky
  • ochota pracovať POOBEDNÉ a NOČNÉ zmenny

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

ŘIDIČ VZV
Ref. č.: 10-21-224335. Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Máte platné oprávnění na VZV a zkušenost s prací ve skladu?<br/>Jste spolehlivý/á? <br/>Máte chuť pracovat a můžete nas ...
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí Plný úvazek
dnes
Řidič VZV - Klášterec nad Ohří
- naskladnění a vyskladnění zboží, materiálu - řízení VZV - nakládání palet - práce v papírenském průmyslu
ADECCO spol.s r.o. Klášterec nad Ohří Plný úvazek
týden
Skladník - Brno,CTPark Slatina - dvousměnný provoz
- vychystávání zboží pro expedici podle dokumentace - zaskladňování zboží z příjmu do skladu - manipulace s břemeny - obsluha VZV a retraku
ADECCO spol.s r.o. Brno Plný úvazek
týden
obsluha VZV
obsluha vysokozdvižného vozíku manipulace se zbožím uskladňování, příprava, expedice práce se čtečkou
SPINWARE s.r.o. Nový Jičín Plný úvazek
týden
SKLADNÍK (15 000 – 20 000 Kč)
příjem a výdej materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku příprava zboží pro zákazníky práce s dodacími listy a se čtečkou
SPINWARE s.r.o. Přerov Plný úvazek
týden
SKLADNÍK - SPORTOVNÍ ZBOŽÍ
Ref. č.: 13-21-223639. Hledáte zaměstnání a máte už zkušenost s prací ve skladu? Pak nám zašlete životopis! <br/> <br/>Pro společnost zabývající se výrobou sportovního zboží hledáme SKLADNÍKA.<br/> <br/>Vaší náplní práce na pozic ...
Grafton Recruitment s.r.o. středočeský kraj Plný úvazek
týden