Volné pracovní místo  VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - STOMATOLOGIE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 10-14-220378. Máte platnou registraci pro pozici Zdravotní sestry? Hledáte práci s flexibilitou?<br/>
<br/>Do nově zřizovaného lékařského domu hledáme ZDRAVOTNÍ SESTRU.<br/>
<br/>Co bude Vaše náplň práce?<ul>
<li> Asistence lékaři</li>
<li> Příjem pacientů</li>
<li> Administrativní podpora lékaři</li>
<li> Poskytování a zajištění ošetřovatelské péče</li>
<li> Příprava pomůcek a nástrojů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Platná registrace pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu</li>
<li> Odbornou způsobilost k výkonu povolání (všeobecné sestry podle §5 zákona č. 96/2004 Sb.)</li>
<li> SŠ/VOŠ vzdělání </li>
<li> Znalost práce na PC</li>
<li> Spolehlivost, pečlivost</li>
<li> Vstřícný přístup k pacientům</li>
<li> Nekonfliktní povaha</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Dovolenou nad rámec zákoníku práce</li>
<li> Možnost domluvení se na typu úvazku</li>
<li> Celoživotní vzdělávání</li>
<li> Ucelený systém dalších benefitů</li>
</ul>