Volné pracovní místo  VÝKONNÝ MANAŽER

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Moravskoslezském kraji, hledáme zkušeného kandidáta na pozici VÝKONNÉHO MANAŽERA.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> kompletní řízení finančních aktivit společnosti </li>
<li> přímá zodpovědnost za několik oddělní v rámci finančího sektoru</li>
<li> řízení společnosti v nepřítomnosti jednatelů</li>
<li> zodpovědnost za finanční rozhodnutí a nastavení krátkodobých i dlouhodobých plánů</li>
<li> účast na strategických jednáních</li>
<li> controlling</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání ekonomického směru</li>
<li> min. 5 let praxe v mezinárodní výrobní společnosti na vedoucí manažerské pozici</li>
<li> velmi dobré znalosti z finanční oblasti (finanční manažer, ředitel, kontroler)</li>
<li> zkušenosti s vedením střední společnosti </li>
<li> AJ - velmi dobrá znalost nutností</li>
<li> manažersky silná osobnost </li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> znalost SAP velkou výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí dynamické zahraniční společnosti</li>
<li> možnost dalšího sebevzdělávání v zahraničí</li>
<li> velmi zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> automobil, notebook a mobilní telefon</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".