Volné pracovní místo VÝKONNÝ ODBORNÝ ASISTENT GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

aktivní
MITA THOR INTERNATIONAL, s.r.o.

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Pro našeho klienta, významnou výrobní strojírenskou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici

VÝKONNÝ ODBORNÝ ASISTENT GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

Nejedná se o klasickou asistentskou pozici, ale o odbornou samostatnou práci s výhledem profesního růstu a kariérního postupu.

Náplň práce:

  • Odborná a administrativní podpora generálního ředitele
  • Samostatné zpracování různorodých přidělených úkolů , projektů
  • Spolupráce s managementem společnosti
  • Tvorba plánů a agendy pro projekty, manažery
  • Organizace různých událostí, cest apod.
  • Tvorba a překlad dokumentů
  • PR aktivity

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání (minimálně bakalářské)
  • Minimálně 3 roky praxe (nejlépe ve výrobní společnosti)
  • Zkušenosti z nadnárodní společnosti nebo přímo ze zahraničí výhodou
  • Výborná znalost anglického jazyka, schopnost překládat mezi češtinou a angličtinou
  • Velmi dobrá znalost práce na počítači (MS Office)
  • Obecné znalosti v ekonomických a výrobních procesů a vazeb (procesy ve výrobě, klíčové ukazatele, provázanost s ekonomikou podniku atd.)
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti (také řízení času, stanovování priorit, plánování atd.)
  • Schopnost vést jednání, porady
  • Samostatnost, proaktivitu, spolehlivost, iniciativnost, odolnost vůči stresu
  • Logické a analytické myšlení, systematičnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti v dynamickém odvětví
  • Zajímavou náročnou práci
  • Využití anglického jazyka
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podmínky pro osobní a profesní růst

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Ostrava

Nástup možný ihned, nebo dle vzájemné dohody.
V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.