Volné pracovní místo VÝKONNÝ ŘEDITEL, ref.č. IV-296

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost pro kterou hledáme vhodného kandidáta na pozici

VÝKONNÉHO (FINANČNÍHO) ŘEDITELE.

Pozice je podřízená vedoucímu divize financí koncernu.

Náplň práce:

  • vedení kolektivu spolupracovníků podle firemní filosofie, péče o jejich další vzdělávání a rozvoj
  • odpovědnost za kompletní vedení účetnictví včetně auditů a roční uzávěrky
  • jednání s externími orgány statní správy jako finanční úřady, úřady práce, ústřední orgány státní správy, daňoví a účetní auditoři atd.
  • odpovědnost za vedení agendy HR celé společnosti
  • odpovědnost za dodržování platné pracovně právní legislativy, výpočet a výplatu mezd

Zvláštní úkoly:

  • příprava podkladů pro investiční pobídky, odpovědnost za jejich realizaci a dodržování podmínek až po závěrečné kontroly
  • spolupráce na nadnárodních projektech v rámci koncernu
  • rozvoj a optimalizace procesů finance a HR
  • prosazování koncernové strategie na úseku finance a HR
  • vedení a další rozvoj střediska sdílených služeb
  • člen vedení společnosti – statutární zástupce

Požadujeme

  • VŠ se zaměřením na finance a lidské zdroje
  • znalost českých účetních, daňových a pracovně právních předpisů
  • víceletá praxe při vedení týmu účetních, personalistů podmínkou
  • počítačová gramotnost na vysoké úrovni
  • vysoké pracovní nasazení, logické myšlení, ochota k častým zahraničním služebním cestám
  • ŘP sk. B, zkušený řidič

Nabízíme

  • nástup dle dohody (1.1.2016)
  • pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou
  • služební vůz i k soukromým účelům, firemní mobil a notebook
  • motivující mzdu a roční odměny

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.