Volné pracovní místo  VÝPOMOC V OBCHODĚ, České Budějovice 80Kč/hod.

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 7-19-197446. Pro obchod v Českých Budějovicích hledáme brigádníky na výpomoc v období 30.5. - 10.6.2016. Přihlaste se na naši brigádu do obchodu s módou, hračkami a potřebami pro domácnost a přijďte nám pomoci.<br/>
<br/>Možnost brigády pouze ve vybraných termínech!<br/>
<br/>Vhodné i pro studenty, uchazeče vedené na ÚP nebo maminky na MD!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vybalování palet</li>
<li> vybalování krabic</li>
<li> doplňování zboží</li>
</ul>
<br/>Počet míst: 5<br/>Pracovní doba: PO - PÁ od 9:00 do 18:00

Požadujeme

<ul>
<li> věk min. 18 let</li>
<li> fyzická zdatnost</li>
<li> podmínkou je možnost pracovat celý den (není možné směnu krátit)</li>
<li> zodpovědnost a samostatnost</li>
<li> časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mzda 80 Kč/hod.</li>
<li> místo výkonu práce: České Budějovice (Pražská třída)</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.