Volné pracovní místo Výroba betonových prefabrikátů - Praha Východ

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Praha-východ
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Hledáme pracovníky na stavbu a výrobu betonových prefabrikátů na Prahu Východ s nástupem ihned!

Náplň práce:

  • Stavba betonových prefabrikátů pro vylévání betonu

Požadujeme:

  • zkušenosti výhodou
  • čtení technické dokumentace
  • přesnost pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavé ohodnocení
  • Nástup ihned
  • Uplatnění na 2–3 měsíce
  • Pracoviště: Praha Východ

Podobné nabídky práce

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo pracoviště: - Nový Brázdim 38, 250 63 Mratín Prvotní kontakt: - osobně na adrese pracoviště po předchozí telefonické domluvě - tel.: <!--poslatEmail-->Upřesňující údaje: - pomocný dělník hlavní stavební výroby - v případě ...
týden
Stavební dělníci
Místo pracoviště: - Praha - východ Prvotní kontakt: - tel.: <!--poslatEmail-->- e-mail: <!--poslatEmail--> Upřesňující údaje: - Do našeho kolektivu přijmeme stavební dělníky. Hledáme i šikovné absolventy. Požadujeme manuální zru ...
aktivní
Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)
Místo pracoviště: 250 63 Nová Ves 14 Prvotní kontakt: tel. Po - Pá 8,00 - 16,00 na č. <!--poslatEmail-->nebo emailem na <!--poslatEmail-->
ARTHUR STAVBY A IZOLACE, spol. s r.o. 14, Nová Ves Plný úvazek
aktivní
ZEDNÍCI - OBKLADAČI
ZEDNÍCI - OBLADAČI - místo výkonu: celá ČR. Kontakt: tel. (kdykoliv přes den), e-mailem či osobně na adr. Praskolesy 129 (večer).
Ruslan Osiyuk Plný úvazek
aktivní
Pomocní stavební dělníci
Místo pracoviště: Stankovského 1687, Čelákovice, 250 81 Prvotní kontakt telefonický.
ISKOSTAV s.r.o. Stankovského 1687, Čelákovice Plný úvazek
Místo pracoviště: - sídlo společnosti Sluštice 123, 250 84 Sibřina - působnost společnosti: Středočeský kraj a Praha Prvotní kontakt: - tel.: <!--poslatEmail-->Po-Ne do 19:00 Upřesňující údaje: - přidavači pro pokrývače - manipu ...
Dřevostavby nové generace s.r.o. 123, Sluštice Plný úvazek