Volné pracovní místo  Výrobní inženýr (od 32.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte dobrý vztah k výrobě a chcete budovat svoji kariéru v úzkém kontaktu s ní? Rád/a vymýšlíte něco nového a hledáte cestu k neustálému zlepšování? Využijte příležitosti stát se výrobním inženýrem v úspěšné výrobní společnosti v Prostějově!

Náplň práce:

  • zhodnotit možné varianty výrobního procesu a provést výběr té nejlepší
  • odhalování procesních nedostatků a aplikace nápadů na zlepšení
  • celková optimalizace výroby
  • spolupráce s oddělením plánování, kvality a dalších kolegů
  • práce se systémem a tvorba dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • aktivní komunikace v angličtině
  • znalost výrobních procesů
  • vztah k výrobě, analytické myšlení, nápaditost a pozitivní přístup

Nabízíme

  • příležitost pro seberealizaci v mezinárodní výrobní společnosti v Prostějově
  • rozmanitost pracovních úkolů
  • moderní hala a nové technologie
  • přátelská atmosféra
  • finanční odměna s bonusy
  • využití angličtiny s příspěvky na další vzdělávání
  • spousta dalších benefitů
  • práce na HPP, nástup možný ihned