Volné pracovní místo  Výrobní manager - koordinátor řízení zakázky a výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Výrobní manager - koordinátor řízení zakázky a výroby

Nabízíme

Zaměstnanecký poměr v příjemném kolektivu
Zajímavé finanční ohodnocení + nadstandardní bonusy a prémie
Osobní automobil i k soukromým účelům mobilní telefon počítač
2 dny sick day nad rámec řádné dovolené
Po zapracování nárůst odměn a bonusů možnost vnést inovátorský pohled do výrobního procesu a firmy

Pracovní náplň

Řízení zakázek plnění stanovených cílů plánování strategii výroby v závislosti na požadavcích obchodu v rámci zakázky
Řízení a rozvoj zaměstnanců v rámci zakázky
Nastavení a řízení procesů využití provozních kapacit manipulace skladování
Dodržování BOZP PO ŽP a standardů kvality
Tvorba a vyhodnocování zakázek a budgetu příprava reportu
Tvorba aktualizace a modelace kalkulací napříč zakázkami
Tvorba procesních map materiálových toků
Kontrola metodiky dělení nákladů evidence a rozpočty výrobní kontroling

Požadujeme

Středoškolské (VŠ) vzdělání
Inovátorský pohled
Aktivní angličtinu němčina výhodou
Praxe ve výrobním procesu
Organizační schopnosti
Výborné komunikační vlastnosti
Odolnost vůči stresu
Flexibilita otevřenost změnám
Schopnost reportingu - analýz
Řidičský průkaz B.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".