Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Výrobní operátor
Lokalita:
Kolín
Může se Vám hodit:
Výrobní operátor Kolín

Volné pracovní místo VÝROBNÍ OPERÁTOR, UBYTOVÁNÍ, až 30 000 Kč/měs.

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Kolín
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
22700 - 30000 Kč/měs

Ref. č.: 13–21–219169. Hledáte nové zaměstnání s nabídkou ubytování a atraktivním mzdovým ohodnocením? Právě pro Vás pak máme zajímavou nabídku. Pro mezinárodní a stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Náplň práce:
  • práce na montážní lince
  • pomocné práce ve výrobě
  • možnost práce na montáži, svařovně, lakovně, lisovně, sklad, kontrola kvalita

Jedná se o spolupráci na dobu určitou s možností prodloužení.

Lokalita: Kolín
Nástup: IHNED
Plat: 22 700 Kč/měs. + 13. plat a ostatní benefity

Požadujeme

  • minimálně výuční list
  • fyzická zdatnost
  • výborný zdravotní stav
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příplatky za směny o víkendu a noční směny
  • příplatek za řádnou docházku
  • čtvrtletní odměny
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní lékařská péče