Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Operátor výroby
Lokalita:
Ostrava-město
Může se Vám hodit:
Operátor výroby Ostrava-město

Volné pracovní místo VÝROBNÍ OPERÁTOR

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící v Ostravě, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Náplň práce:

o fyzicky náročná práce
o manipulace s těžkými břemeny – až do výše 20 Kg
o práce v třísměnném provoze, víkendy volné

Požadujeme:
o možnost práce i pro uchazeče se základním vzděláním
o nutná fyzická zdatnost bez zdravotního omezení!
o spolehlivost, pracovitost, samostatnost
o nátup nutný IHNED – SPĚCHÁ!!!

Nabízíme:
o odpovídající finanční ohodnocení
o bonusy až do výše 15%
o smlouva na hlavní pracovní poměr

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete požadavky uvedené výše, zašlete prosím svůj životopis na emailovou adresu ostrava@cz.randstad.com nebo na telefonní čísle 602 170 456. Pro­sím, uveďte název pozice.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů, byla dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky pro danou pozici.

Děkujeme Vám a těšíme se na Vaše odpovědi.

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.