Volné pracovní místo  VÝROBNÍ ŘEDITEL - CEO, ref.č. IV-265

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je dceřiná společnost holandské strojírenské firmy, která se specializuje na stavební výrobu.

ŘEDITEL VÝROBY - CEO

Jedná se o odbornou vedoucí pozici v rámci organizační struktury přímo podřízenou jednateli firmy, po jeho odchodu do důchodu ( cca 6 měsíců) pak přebírá pozici výkonného ředitele.

Pracovní náplň:
  • odpovědnosti za vedení výroby,
  • rozdělení práce zaměstnancům ve výrobě
  • kontrola výkonů
  • operativní řešení výrobních požadavků
  • zavádění nových výrobních programů
  • posléze vedení celé firmy (cca 150 - 180 pracovníků)

Nástup: možný dohodou
Pracoviště: Zlínsko

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe jako manažer výroby, výrobní ředitel - JE PODMÍNKOU
  • zkušenosti min. 5-8 let ve výrobě: na pozici výrobního ředitele, ředitele divize, CEO, atd.
  • dobrá znalost angličtiny
  • zkušenosti s vedením lidí, koučování, řízení lidí
  • zapálená osobnost s chutí do práce, pracovitý a pečlivý pracovník

Nabízíme

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • manažerské ohodnocení, firemní automobil k osobním účelům, velké množství benefitů
  • telefon, ntb

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.