Volné pracovní místo  Výrobní ředitel/strojní výroba... Váš posun v kariéře?

Lokalita Vyškov a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

U nás se vyrábí a sestavují stroje.
Hledáme zodpovědnou osobu, která má již prokazatelné zkušenosti s vedením lidí ve strojírenské společnosti a VŠ strojní.
Dejte o sobě vědět, třeba tato nabídka čeká zrovna na Vás.

Náplň práce:
  • Vaším hlavním úkolem bude plánování a řízení v
  • Koordinace výrobního úseku – cca 40 pracovníků vč. mistrů
  • Očekává se od Vás i aktivní účast při řešení technických problémů či předkládání inovací.
  • Dále pak zavedení systému plánování výroby.
  • A úzká spolupráce při zavedení digitalizace ve výrobě a na investičních projektech.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojní
  • Zkušenosti s řízením lidí, s plánováním i řízením výrobních procesů.
  • Širší znalosti výrobních postupů a technologií.
  • Organizační schopnosti, přirozenou autoritu.

Nabízíme

  • Práci v moderních prostorách a zázemí stabilní společnosti
  • Osobní i profesní rozvoj a šanci podílet se na expanzi společnosti.
  • Dny volna navíc
  • Příspěvky na osobní rozvoj, stravování a další finanční bonusy.
  • Nástup dle domluvy

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Výrobní ředitel/strojní výroba... Váš posun v kariéře??

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Malcovská z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Výrobní ředitel/strojní výroba... Váš posun v kariéře?

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.