Volné pracovní místo  Výrobní technik - 13.mzda, bonusy/prémie, motivační finanční ohodnocení (M/Ž)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práce na HPP
  • Uplatnění ve stabilní výrobní společnosti
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Finanční bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie na pracovišti
  • Firemní akce

Co Vás čeká:

  • Příprava výrobních a procesních dokumentů
  • Koordinace náběhu nových produktů
  • Vývoj procesu nových zákaznických produktů od vzorkování po sériovou výrobu
  • Technické analýzy, změny a optimalizace běžících projektů
  • Komunikace se zákazníky, interními obchodními středisky a výrobou
  • Správa dílů a výrobních dat v interním ERP systému Pro Alpha
  • Rozhraní mezi mateřskou společností v Německu a výrobním závodem v ČR

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Min. SŠ elektrotechnika/strojírenství/výrobní technologie apod.
  • Základní znalosti v oblasti elektronických dílů, desek plošných spojů a výrobních postupů v elektrotechnické výrobě
  • NJ na úrovni B1-B2
  • Znalost práce v ERP systémech je výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou

Vhodné pro

Absolventy.