Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  VÝVOJÁŘ C# (I ABSOLVENT VŠ)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Chtěli byste pracovat a podílet se na vývoji softwaru? Jste nadšenec do programování? Dobře se orientujete v oblasti IT a zajímáte se o tuto oblast? Pak jste vhodným kandidátem.

Významná společnost se stabilním a dlouholetým postavením na českém trhu, dodávající softwarová řešení pro státní správu přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici VÝVOJÁŘE C#.

Náplň práce:
  • práce na vývoji desktopových nebo webových aplikací
  • vývoj nových programových modulů a údržba stávajících
  • řešení problémů a chyb při provozu systému

Požadujeme

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost C# (se zaměřením .NET výhodou)
  • znalost databází SQL
  • základní znalost HTML, CSS, Java, XML
  • technická znalost AJ
  • výhodou je krátkodobá praxe v oboru (i v průběhu studia)

Nabízíme

Nabídka:
  • finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností
  • samostatnou pozici s možností odborného růstu
  • odborné zaškolení a další vzdělávání
  • dovolenou navíc
  • sick days
  • po zapracování možnost pružné pracovní doby

Místo výkonu práce: Praha - Západ

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás