Volné pracovní místo Vývojář C++

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Královéhradecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
25000 - 55000 Kč/měs

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 5–10–210947. Haló, haló, VÝVOJÁŘIIIiii!!

Koluje Vám v žilách C++?

Jste tělem i duší programátor?

Chcete si konečně naleznout přátele, kteří budou „na stejné vlně“?

Tak neváhejte a posílejte své životopisy!!

Co Vás čeká?

  • vývoj agilní formou – metodika SCRUM
  • možnost pokračovat ve vývoji v jazycích C# a . Net, JavaScript/Ty­peScript, Java
  • support SW konzultantů

A hlavně, práce ve velmi příjemném prostředí s možností zahrát si třeba stolní forbálek :-)

Požadujeme

  • dobrá znalost C++ a STL
  • přehled v HTML, CSS, .NET, JavaScript, TypeScript
  • komunikativní angličtina

Nabízíme

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na ŽP/PP
  • stravenky
  • program Cafateria
  • jídelna v místě výkonu práce
  • časté firemní akce a jazyková+produktová školení
  • stabilní zahraniční společnost
  • moderní budová, skvělé pracovní prostředí, moderní technologie

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Eva Černěnková (Grafton Recruitment s.r.o.)