Volné pracovní místo  Vývojář Embedded SW, konzultační firma, atraktivní plat!!!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Chcete působit v nadnárodní konzultační společnosti poskytující technické poradenství do automobilového průmyslu, dopravy???<br/>
<br/>Umíte vyvíjet vestavěné systémy (embedded)???<br/>
<br/>Dokážete se domluvit anglicky s kolegy v zahraničí???<br/>
<br/>
<br/>Hledáme uchazeče na pozici:<br/>
<br/>
<br/>
<b>
<font color=red>
<font size=5> Vývojář Embedded SW</font>
</font>
</b>
<br/>
<br/>
<br/>Co vás čeká:<ul>
<li> Vývoj, implementace a údržba softwaru</li>
<li> Zpracování specifikací softwarových funkcí</li>
<li> Integrace, zkoušky a validace softwarových modulů a komponent</li>
<li> Simulace a funkční testování </li>
<li> Správa a údržba SW vývojových nástrojů - MATLAB skriptování</li>
<li> Odpovědnost za autocoding výrobního SW v C jazyce podle standardů automobilovém průmyslu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky nebo strojírenství (Bc. nebo MSc.)</li>
<li> Programování v C jazyce</li>
<li> Schopnost týmové práce </li>
<li> Angličtina - psaná / mluvená na velmi dobré úrovni</li>
</ul>
<br/>Preferovaná zkušenost:<br/>Zkušenosti s MATLAB, Simulink<br/>Zkušenosti s autocoding nástroji (TargetLink, Embedded Coder) jsou výhodou

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavá práce v přední mezinárodní společnosti</li>
<li> projekty s využitím vyspělých technologií</li>
<li> týmová spolupráce</li>
<li> příležitost k rozvoji odborných znalostí</li>
<li> využití cizích jazyků</li>
<li> možnost práce v zahraničí (na pobočkách firmy i u klientů)</li>
<li> zaměstnanecké benefity (příspěvek na MHD, výuka jazyků s rodilými mluvčími, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba, atd)</li>
</ul>