Volné pracovní místo  Vývojář JAVA - bankovní aplikace

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Chcete pracovat na vývoji velkých řešení??? Zajímá Vás vývoj v Javě???<br/>
<br/>Pro významného klienta hledáme uchazeče na pozici Vývojář JAVA.<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> Vývojové aktivity na projektech rozvoje </li>
</ul>ICT - na bázi technologií J2EE<ul>
<li> Vývoj klientsky orientovaného systému, který integruje aktivity klientů společnosti</li>
<li> Použití RUP metodiky</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání + minimálně 2 roky praxe s vývojem v Javě a J2EE</li>
<li> Zkušenosti s vývojem tenkých klientů, nejlépe portletů</li>
<li> Obecné znalosti OOP</li>
<li> Praktická znalost UML</li>
</ul>
<br/>Výhodou je:<ul>
<li> Praktické zkušenosti s Servlety a JSP</li>
<li> Znalost XML</li>
<li> Znalost SQL</li>
<li> Zkušenosti s AS IBM WebSphere</li>
<li> Zkušenosti s Enterprise Architect</li>
<li> Znalost bankovního prostředí je výhodou</li>
<li> Schopnost týmové práce</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<br/>
<ul>
<li> široké spektrum firemních benefitů (nadstandard - vč. pěti týdnů dovolené, jazykových kurzů, penzijní připojištění, přispěvek na zdravotní péči, kulturní a sportovní aktivity, a jiné)</li>
<li> práci v prestižní mezinárodní společnosti</li>
<li> profesní rozvoj</li>
<li> motivační systém odměn</li>
</ul>