Volné pracovní místo  Vývojář - konstruktér

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte zkušenosti s modelováním v CAD 3D, chcete se aktivně podílet na vývoji zákaznických novinek a inovací? Jste technický typ, který má rád dynamické prostředí? Přijměte nabídku našeho klienta<br/>stabilní mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu:<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> návrhy na řešení nového designu výrobků, implementace těchto návrhů do výroby</li>
<li> vytváření modelů v CAD 3D</li>
<li> intenzivní komunikace se zákazníkem a jednotlivými odděleními vlastní firmy </li>
<li> provádění výzkumů, analýz, 2D rysů</li>
<li> výběr a analýza vhodných materiálů</li>
<li> podpora auditů u dodavatelů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru</li>
<li> znalost CATIA, CAD </li>
<li> velmi dobrá znalost AJ, NJ výhodou</li>
<li> pro-zákaznická orientace</li>
<li> aktivní přístup v procesu inovací</li>
<li> flexibilita, komunikativnost</li>
<li> znalost technické dokumentace</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> jazykové a odborné vzdělávání</li>
<li> možnost pracovat s nejvyspělejšími technologiemi</li>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> dotované firemní stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".