Volné pracovní místo  Vývojový inženýr - ABSOLVENT

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojový inženýr.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vývoj technických řešení na základě požadavků od zákazníka a norem</li>
<li> vytváření výrobní dokumentace (kusovníky, FMEA, zkušební předpisy..)</li>
<li> spolupráce s odděleními napříč společností</li>
<li> technická podpora projektových manažerů</li>
<li> vedení technických částí jednání s dodavateli apod.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru (strojní, elektro) </li>
<li> aktivní znalost NJ/AJ </li>
<li> praxe v automobilovém průmyslu výhodou </li>
<li> schopnost pracovat v týmu, samostatnost, sebeprosazení, jisté vystupování</li>
<li> kreativita, tvůrčí přístup</li>
</ul>

Nabízíme

Roční příjem 310 000 - 350 000 Kč (u absolventů, dle zkušeností i více).<br/>
<ul>
<li> práce v mezinárodním týmu</li>
<li> systém odborného zaškolení</li>
<li> možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách společnosti</li>
<li> zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)</li>
<li> podpora při zajištění bytu s příspěvkem na nájem</li>
<li> možnost uplatnění i pro absolventy</li>
<li> a další výhody: penzijní připojištění, dotované stravování apod.</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".