Volné pracovní místo VÝVOJOVÝ INŽENÝR HARDWARE - digitální (embedded)

aktivní
Lucie Sedláčková

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání. Nabízíme následující spektrum služeb:

Nábor zaměstnanců/Re­cruitment – výběr a vyhledání zaměstnanců
Přímé vyhledávání zaměstnanců/E­xecutive Search – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
Psychologická diagnostika a poradenství pro pracovní účely

Místo pracoviště
Nové Město na Moravě
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho klienta, ryze českou společnost zabývající se vývojem a výrobou zařízení pro bezdrátový přenos dat, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojový inženýr hardware – digitální (embedded).

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

koncepční vývojová práce v oblasti hardware digitální části komunikačních zařízení – především rádiových
spoluúčast na určování koncepce vývoje radiomodemů
návrh HW digitální části elektronických zařízení, tvorba schématu
provádění oživování, základního testování a měření prototypů
spolupráce na zpracování technické, výrobní a servisní dokumentace

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má ukončené VŠ elektro-technického směru, ale můžete být i šikovný středoškolák s adekvátními zkušenostmi
už někdy vyvíjel digitální části elektronických zařízení (embedded procesory, paměti, rozhraní, zdroje)
umí programovat v C/C++ a používat assembler

Bude pro Vás velkou výhodou pokud:

máte zkušenosti s programováním v embedded Linuxu a s návrhem PCB
domluvíte se anglicky

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

zajímavá práce v oblasti komunikačních technologií
férový přístup a přátelské firemní prostředí
příležitost úzké spolupráce se špičkovými vývojáři, možnost profesního růstu
individuální přístup (dobré ohodnocení, nepeněžní benefity, pracovní podmínky)
možnost ubytování v místě pracoviště – v Novém Městě na Moravě
kandidátům mimo dojezdovou vzdálenost jsme připraveni nabídnout ubytování na firemní náklady a možnost část týdne pracovat formou home office