Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ INŽENÝR - KONSTRUKTÉR (od 45.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste vystudovaný v oboru strojírenství nebo elektrotechnice? Máte letité zkušenosti v oblasti vývoje a kompletní realizaci produktů? Pak hledáme právě Vás do kolektivu zkušených vývojových inženýrů na pozici "Vývojový inženýr - konstruktér".

Náplň práce:* vývoj, modelování a realizace svěřených projektů v oblasti průmyslu
  • komplexní zpracování jednotlivých produktů v programech Solid Works/Creo CAD
  • podílení se na technologických postupech a výběru vhodného materiálů
  • práce v týmu vývojových inženýrů a denní komunikace v anglickém jazyce se zákazníky
  • místo výkonu práce: Brno, v případě zájmu možno i částečné působení v zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo elektro zaměření
  • min. 3 roky praxe ve vývoji a dobrá znalost postupů s tím spojených
  • praxi a dobrou orientaci v programech Solid Works a Pro-Engineering
  • znalost tváření materiálů a technologických procesů
  • AJ aktivně na pokročilé úrovní slovem i písmem

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • možnost pracovat v týmu zkušených vývojových inženýrů
  • možnost kariérního růstu a vedení týmu vývojářů