Volné pracovní místo  Vývojový inženýr

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní technologický koncern, který vyvíjí a vyrábí speciální materiály, komponenty a systémy ke zlepšování životních a pracovních podmínek, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Vývojový inženýr

Náplň práce:
-samostatné řízení projektů vývoje nových produktů pro zákazníky v západní Evropě a Skandinávii
-zodpovědnost za vývoj nových produktů pro dveře chladniček a mrazáků
-zavádění nových technologií a jejich zlepšování až do stádia vyrobitelnosti a použitelnosti.
-příprava technické specifikace komponentů a spolupráce na vývoji testovacích procedur

Požadujeme

-VŠ vzdělání technického směru
-praxe na obdobné pozici podmínkou
-zkušenost s projektováním v 3D SW
-anglický jazyk na komunikativní úrovni
-řidičský průkaz sk. B
-praktická znalost práce s vícestupňovými kusovníky a následnými pracovními postupy

Nabízíme

  • Zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě.
  • Možnost podílet se na vývoji unikátních technických řešení.
  • Příležitost profesního odborného růstu.
  • Možnost cestování do zahraničí.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků.
  • Motivující zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • 1000,-Kč flexi pasy
-příspěvek na penzijní pojištění

Termín nástupu: hned
Místo pracoviště: Valašské Meziříčí

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail použijte odpovědní formulář uvádějte značku 9300/Vývojový VIng/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.