Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ INŽENÝR/AUTOMOTIVE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsi kreativní, baví Tě vymýšlet nové nápady, inovace, jsi komunikativní a schopný se podílet na vývoji nových produktů? Máme pozici VÝVOJOVÝ INŽENÝR/AUTOMOTIVE, kde se Ti právě toto splní.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> poskytování techické podpory</li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
<li> řešení požadavků, změn</li>
<li> spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti</li>
<li> podpora při zavádění nových projektů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> technické vzdělání</li>
<li> zkušenosti na podobné pozici - procesní inženýrství, zkušenosti v oblasti konstrukce apod.</li>
<li> znalost práce v CATIA</li>
<li> zkušenosti v automotive</li>
<li> komunikativní angličtina</li>
<li> čtení technické dokumentace</li>
<li> samostatnost, analytické myšlení</li>
<li> flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> příspěvky na stravování</li>
<li> nadstandardní platové ohodnocení</li>
<li> účast na moderních projektech </li>
<li> možnost profesního růstu</li>
</ul>