Volné pracovní místo  Vývojový konstruktér - CAD designe

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici: <br/>
<br/>VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> prvotní návrh koncepce dílů pro nové projekty</li>
<li> návrhy designu dílů</li>
<li> koordinace vývojových testů</li>
<li> technická podpora </li>
<li> návrh interních testů pro ověření funkčnosti a životnosti komponentů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání inženýrského stupně technického zaměření</li>
<li> praxe na obdobné pozici min. 2 roky </li>
<li> vynikající znalost angličtiny</li>
<li> logické a analytické myšlení </li>
<li> flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> relokační balíček!</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> dobré finanční ohodnocení</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".