Volné pracovní místo  Vývojový konstruktér

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Příprava technické specifikace leteckých komponentů
  • Navrhování konceptu výrobku a detailní konstrukci komponentů s využitím CATIA V5 systému
  • tvorba konstrukční dokumentace
  • řízení a správa konstrukční dokumentace
  • Tvorba technických řešení na základě požadavků zákazníka výpočty a
prezentace výsledků

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru popřípadě SŠ vzdělání
  • Min. 2 roky zkušeností na pozici konstruktéra
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost a praxe systému CAD CATIA V5
  • Orientace na detail
  • Analytické myšlení spolehlivost

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí společnosti na mezinárodním trhu
  • Možnost profesního růstu
  • Atraktivní školící programy
  • Možnost ubytování v místě
  • Příspěvek na stravování 5 týdnů dovolené
  • Lokalita pracoviště Praha východ

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".