Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK HW/PRAHA/TAR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá vývojem, výrobou a instalací řídících systémů a elektronických zařízení, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK HW

Náplň práce:

  • podílí se na analýzách řešení, obvodových návrzích a validaci vyvíjených produktů
  • podílí se na tvorbě technické a výrobní dokumentace
  • podílí se na stanovení testovacích a oživovacích postupů vyvíjených produktů
  • možné i jako poloviční pracovní úvazek

Požadujeme

  • znalost návrhu analogových a digitálních obvodů
  • znalost mikroprocesorové techniky
  • znalost OrCAD, nebo jiného návrhového prostředí
  • znalost AJ (čtení a psaní dokumentace)
  • základní znalosti programování výhodou
  • aktivní spolupráce s kolektivem vývojářů a programátorů
  • komunikativnost
  • pečlivost a systematičnost
  • výhodou §6 vyhlášky 50

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • systém firemních benefitů (roční bonusy, stravenky, penzijní připojištění, příspěvek na dopravu ...)
  • 4 týdny dovolené + 5 free days a 3 sick days
  • vzdělávání včetně jazykového a další profesní rozvoj
  • zázemí stabilní české společnosti s úspěchy po celém světě
  • místo pracoviště – Praha (parkování před budovou)

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím svůj životopis na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 18642/HW/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.