Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Vývojový pracovník - Jilemnice

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v potravinářském průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojový pracovník.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Řízení projektů v procesu vývoje produktu
  • Splnění přidělených úkolů v rámci projektů
  • Dodržování standardů a termínů
  • Plánování, provádění a odborné vedení technologických testů
  • Vytváření výrobní dokumentace pro nové výrobky
  • Spolupráce s dalšími týmy napříč společností
  • Externí spolupráce s univerzitami a specializovanými firmami
  • Sdílení informací a spolupráce s kolegy ze zahraničí na globálních projektech

POŽADUJEME

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti chemie nebo potravinářství
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Zkušenosti s řízením nebo vedením týmů
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a ochotu cestovat

NABÍZÍME

  • Stabilní práci na HPP i v nejisté době
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně příplatků a osobního ohodnocení až 13 %
  • Bonusy před Vánoci a dovolenou
  • Závodní stravování
  • Sick days
  • TELUS Health – odbornou pomoc v náročných životních situacích
  • Odměny v programu Benefit Plus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Bezúročné půjčky v tíživých životních situacích
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Vývojový pracovník - Jilemnice?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nela Vávrová z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojový pracovník - Jilemnice

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.