Volné pracovní místo  Výzva: Osobní finanční poradce

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AMCICO AIG Life je mezinárodní společnost, která zabývá finančním trhem. Na českém trhu působíme od roku 1992.

Popis pracovní nabídky

Co budete dělat ?
Jednat a scházet se klienty se pro Vás stane samozřejmostí, každý klient je jiný, každý den je jiný. Konec stereotypu.

Požadujeme

Nabízíme

Nabízíme Vám víc !
Pro dobrou práci potřebujete dobré pracovní podmínky, přátelský pracovní kolektiv, dobré platové ohodnocení, které Vás bude motivovat k perfektním pracovním výsledkům. Začátky jsou těžké a proto Vám bude vždy při ruce náš manažer, který Vám kdykoliv pomůže.

Jiná sdělení

A co musíte udělat Vy?
Jste-li komunikativní, máte praxi v oblasti financí, pošlete svůj životopis (CV) na e-mail: použijte odpovědní formulář domluvíme se na osobním setkání.