Volné pracovní místo Warehouse supervisor

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Teplicko
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 8–13–198754. Pokud pracovní kolektiv hraje prim ve výběru nové pracovní výzvy, jste na správné adrese. Do americké společnosti vyhledáváme top kandidáty na pozici Warehouse supervisor, kde budete:

  • dohlížet nad činností pracovníků
  • provádět pravidelnou vizuální kontrolu skladu
  • realizovat nápravu zjištěných nedostatků
  • tvořit plán uspořádání skladu a dalších skladovacích prostor
  • kontrolovat časová okna vykládek/naklá­dek/pořadí kamionů
  • koordinovat činnosti s logistikem
  • evidovat příjem materiálu, zboží, služeb a sledovat stavu zóny příjmu
  • administrativně připravovat expedici, spravovat obalová konta
  • zajišťovat bezpečnost práce ve skladu vč. příslušných hlášení
  • organizovat speciální a pravidelné inventury
  • určovat pracovní postupy/rozvrhy a urychlovat „workflow“
  • zajišťovat revize a servis manipulační techniky a vybavení skladu
  • řádně vést docházku, dbát na harmonické vztahy
  • spolupráce s nadřízeným i kolegy v rámci závodu
  • dohlížet na plnění přiděleného rozpočtu, participovat na vytváření rozpočtu
  • vyhodnocovat nastavené cíle a ukazatele – reporting
  • aktivně se podílet na zlepšování výroby, kvality a procesů

Požadujeme

Jste to Vy, koho hledáme?

  • vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe ve skladu
  • alespoň roční praxe s vedením týmu
  • anglický jazyk pro zběžné použití
  • znalost FIFO
  • přehled v přepravní dokumentaci a jejích náležitostech
  • znalost značení přepravních materiálů
  • přehled v přepravních předpisech
  • oprávnění na VZV
  • aktivní řidič automobilu, platný ŘP
  • Znalost procesů naskladňování, vyskladňování, zásobování a expedice
  • schopnost interpretace grafů a tabulek
  • znalost manipulační techniky
  • fyzická zdatnost
  • schopnost budovat týmového ducha
  • jasné a přesvědčivé vyjadřování

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • 2% penzijního připojištění
  • 80 CZK stravenky/den
  • KPI
  • další vzdělávání a růst

Podobné nabídky práce

SKLADNÍK - VEDOUCÍ TÝMU - VÝROBA (30.000 - 35.000,- Kč)
Vedl jste již tým skladníků ideálně ve výrobní společnosti? Pokud ano a tato práce Vás baví, pošlete mi svůj životopis!!! Mezinárodní výrobní firma hledá nové kolegy na pozici: SKLADNÍK - VEDOUCÍ TÝMU - VÝROBA * Vedení tý ...
Advantage Consulting, s.r.o. Ústecký kraj Plný úvazek
týden
Specialista na skladové hospodářství
Pracovní náplň: • vedení interního skladu, vč. vedení personálu • vedení vnitropodnikového systému hospodaření se zbožím • vydávání zboží pro výrobu a jeho zpětné naskladňování • udržování pořádku a čistoty ve skladu • naskladňov ...
Randstad s.r.o. Ústecký kraj Plný úvazek
týden
Skladový operátor
Požadujeme: praxe v oboru min. 2 roky, platné oprávnění na VZV V případě zájmu zasílat životopis na email <!--poslatEmail--> nebo volat na tel. č. <!--poslatEmail-->
SAMBULAR s.r.o. Eduarda Proppera 682, Krupka Plný úvazek
týden