Volné pracovní místo  WEB DEVELOPER|PHP,MySQL, grafika,HMTL5|HOME OFFICE AŽ 5 Z 5 DNÍ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-217656. Máte praxi v oblasti webového vývoje a rádi byste dělali kreativní práci, kterou můžete dělat i kompletně z domu? Pokud máte zkušenosti například s HTML5 a chcete pracovat v mezinárodním týmu, hledáme právě Vás.<br/>
<br/>Pro rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledáme kvalifikovaného uchazeče na pozici "WEB DEVELOPER|PHP,MySQL,grafika,HMTL5|HOME OFFICE AŽ 5 Z 5 DNÍ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> programování a tvorba webů + příprava grafické stránky</li>
<li> implementace nových nápadů v oblasti funkčnosti webu</li>
<li> vylepšování stávajících funkcionalit</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v IT oblasti či oblasti automatizace</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)</li>
<li> zkušenosti s PHP/MySQL,HTML/HTML5</li>
<li> zkušenosti s grafickými programy (bitmapové a vektorové)</li>
<li> komunikační a prezentační dovednosti na dostatečném levelu</li>
<li> ochota občasného cestování (Evropa)</li>
</ul>
<br/>VÝHODOU:<ul>
<li> zkušenosti v jednom z programovacích nástrojů: C#, ASP/VB.NET, JavaScript, XML, XSLT, MVC, AngularJs, JSON, OData, Web.API</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> notebook vám dáme k dispozici</li>
<li> pracujte klidně z domu - u nás se do práce nechodí (5 z 5 dní HOME OFFICE)</li>
<li> proplacení pracovních výjezdů do zahraničí</li>
<li> za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy</li>
<li> možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu</li>
<li> práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)</li>
<li> pokud budete chtít, nemusí být tato pozice pro Vás konečnou - podporujeme talenty</li>
</ul>