Volné pracovní místo Zákaznický servis - kvalita

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Česká Třebová
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Řešení reklamací se zákazníky
Tvorba nápravných opatření

Máte zkušenosti s řešením reklamací? Jste komunikativní a bydlíte v okolí České Třebové?

Pak je nabídka právě pro Vás.

Náš klient hledá vhodné uchazeče na pracovní pozici: Zákaznický servis – kvalita

Požadujeme

Středoškolské vzdělání/ vysokoškolskév­zdělání
Komunikační schopnosti
Znalost PPAP,APQP a 8D.
Znalost technické dokumentace a norem systému kvality.
AJ/NJ slovem i písmem
Řešení reklamací se zákazníky a tvorba nápravných opatření.
Řidičský průkaz

Nabízíme

Zázemí velké mezinárodní společnosti
Příspěvek na stravování
Místo výkonu práce je v Česká Třebová

Podobné nabídky práce

Operátor call centra holandština nebo němčina
Pracovní náplň: zodpovědnost za kompletní péči o zákazníka tvorba objednávek potvrzení fakturace zodpovědnost za plánování zajištění přepravy produktů ke koncovému zákazníkovi evidence pohledávek reklamace oslovování potenciálních ...
Surety jobs s.r.o. Jiráskova 154, Vysoké Mýto Plný úvazek
týden