Volné pracovní místo  ZÁKAZNICKÝ SERVIS S FJ - junior/senior

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-12-202242. Rádi byste nastartovali svou kariéru, obohatili Vaše znalosti a využívali v zaměstnání angličtinu a francouzštinu? Láká Vás rychlý posun po profesní dráze? <br/>Zde příležitost na pozici ZÁKAZNICKÝ SERVIS S AJ a FJ.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zpracovává a koordinuje zakázky - koordinuje a řídí včasné termíny dodání</li>
<li> Eviduje a zpracovává objednávky od zákazníků v IT systému</li>
<li> Jedná se zákazníky – poskytuje informace o dostupnosti výrobků a dodacích lhůtách</li>
<li> Zajišťuje požadavky na dodání produktů a náhradních dílů</li>
<li> komunikuje napříč mezi zákazníky a zaměstnanci společnosti</li>
<li> cenotvorba, fakturace, archivace</li>
<li> zpracovává reporty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Min. SŠ technického nebo ekonomického směru</li>
<li> Znalost technologických postupů výhodou</li>
<li> Technické povědomí a základy strojírenství výhodou </li>
<li> čtení výkresové dokumentace výhodou</li>
<li> Znalost MS Office – především excel</li>
<li> Aktivní znalost anglického jazyka a francouzského jazyka PODMÍNKOU</li>
<li> Povědomí o procesech logistiky, či zákaznického servisu výhodou </li>
<li> Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

25 dní dovolené<br/>Příspěvek na stravu.<br/>Možnost karierního postupu.<br/>Podíl na plnění společnosti formou mimořádných odměn.<br/>Nástupní mzda se postupně navyšuje.