Volné pracovní místo  Zámečník - čistá měsíční mzda 37.900,- Kč + ubytování

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 38 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte svářečský průkaz a umíte číst z výkresové dokumentace? Pokud ano, přidejte se k výrobě strojírenských výrobků!
Nabízíme ubytování zdarma a práci pouze na dvě směny!

Pracovní náplň:
  • Skládání a bodování svařenců dle výkresové dokumentace

Směnnost: Dvousměnný provoz

Požadujeme

  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Svářečský průkaz ZK 135

Nabízíme

  • Čistá měsíční mzda 37.900,- Kč včetně diet
  • Hrubá hodinová sazba 215,- Kč/hod.
  • Denní diety 333,- Kč
  • Příplatek za odpolední směnu
  • 25 dní dovolené
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • Možnost čerpání finančních záloh
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost přesčasů
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce na dvě směny

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Hledáme pracovníky po celé České republice! Místo výkonu práce: okres Blansko - možnost ubytování