Volné pracovní místo  ZÁMEČNÍK, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-21-228564. Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> montáž hydrauliky a hydraulického vedení</li>
<li> zámečnické práce </li>
</ul>
<br/>Lokalita: Slaný<br/>Třísměnný provoz<br/>Plat: 25-28 000 Kč/měs.

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenost s montáží hydrauliky nebo hydraulického vedení</li>
<li> čtení výkresové dokumentace</li>
<li> manuální zručnost </li>
<li> spolehlivost </li>
<li> flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> vánoční odměna a příspěvek na dovolenou</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> balíček benefitů</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.