Volné pracovní místo  Zástupce manažera kvality

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Nadnárodní společnost s nadstandardním přístupem ke svým zaměstnancům hledá do svého týmu posilu na pozici = Zástupce manažera kvality =

Požadavky:
o VŠ
o Praxe v mezinárodní výrobní společnosti na obdobné pozici minimálně 3 roky
o Znalost práce na PC (MS Office) znalost SAP výhodou
o AJ plynule slovem i písmem
o zkušenosti s řízením lidí výhodou
o znalost ISO 9001:2008 výhodou
o Schopnost efektivní otevřené komunikace
o Samostatnost v rozhodování spolehlivost pečlivost

Náplň práce
Koordinace ISO systému - člen týmu řízení systému kvality
Interní vady řešení reklamací
Komunikace s výrobou
Komunikace a spolupráce se zahraničními kolegy v rámci skupiny
Zástup vedoucího kvality
Reporting

Nabízíme:
o Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
o Odpovídající platové podmínky.
o Možnost dalšího odborného růstu (odborná školení) a získávání zkušeností při spolupráci s partnery v mezinárodní skupině
o benefity (5 týdnů dovolené dotované stravování příspěvek na penzijní připojištění pružná pracovní doba jazykové kurzy služební notebook a telefon)