Volné pracovní místo  ZÁSTUPY NA RECEPCI, 100 Kč/hod.

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-19-216869. Chtěli byste získat praxi na firemní recepci? Hovoříte anglicky a rádi byste získali praxi při studiu?<br/>
<br/>Pro naše klienty hledáme kandidáty na příležitostné zástupy na recepci. <br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> přijímání a přepojování telefonických hovorů</li>
<li> předávání vzkazů od volajících</li>
<li> přijímání návštěv a klientů</li>
<li> příprava občerstvení pro návštěvy (káva, …)</li>
<li> objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění</li>
<li> drobná administrativní výpomoc dle potřeby</li>
</ul>
<br/>PLAT: dle domluvy<br/>LOKALITA: Praha<br/>
<br/>Možnost spolupráce s konzultanty naší agentury i na ostatních pozicích na částečný úvazek. Termíny se přizpůsobí časovým možnostem uchazeče.

Požadujeme

<ul>
<li> student/ka VŠ</li>
<li> velmi dobrá znalost angličtiny podmínkou</li>
<li> alespoň krátkodobá předchozí praxe na firemní recepci, případně v administrativě</li>
<li> dobrá znalost MS Office, Outlook</li>
<li> příjemné a reprezentativní vystupování</li>
<li> samostatnost, spolehlivost a pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> získání praxe při studiu</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
</ul>