Volné pracovní místo  ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR [vysoké platové ohodnocení]

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta zabývající se péčí o seniory v Německé republice - oblast Bavorsko hledáme : ZDRAVOTNÍKY

Náplň práce:
  • pracovní pozice v německém Bavorsku
  • péče o klienty kliniky
  • zdravotnická péče
  • cyklusová směnová pracovní doba, vždy dle dohody

Požadujeme

  • úplné středoškolské vzdělání zdravotnického směru - obor všeobecná zdravotní sestra/ bratr, nebo pečovatelé
  • (ne rekvalifikační kurz!)
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • zodpovědnost a komunikativnost
  • základní znalost německého jazyka

Nabízíme

  • 14 denní jazykový konverzační kurz
  • ubytování
  • stravování
  • vyřízení pracovního povolení
  • po půl roční praxi získáte uznání jako zdravotník v Německé republic
  • smlouva na 2-3 roky

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".