Volné pracovní místo  ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR v malém domově pro lidi s mentál. postižením

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 28 000–39 000 Kč / měsíc

Jsme příspěvkovou organizací, zaměřujeme se na dětské i dospělé klienty s těžkým mentálním postižením. Do našeho zařízení na Praze 6 - Veleslavín pro malý počet klientů hledáme samostatnou ZDRAVOTNÍ SESTRU/BRATRA s nástupem v březnu nebo dubnu.

Zajímavá smysluplná práce, plat 28 až 39 tisíc průměrně, moderní prostředí, malý kolektiv, dovolená navíc, dotované obědy a stravenky, výborná dostupnost, 5 min. od stanice metra Veleslavín.

Požadujeme

  • odpovídající vzdělání
  • bezúhonnost (čistý rejstřík) a zdravotní způsobilost

Náplň práce: vedení zdravotnické dokumentace, podávání léků, doprovod klientů k lékařům, částečně i přímá práce s klienty (procházky, výlety...).

Nabízíme

  • odpovídající platové zařazení v 10. platové třídě (24.300-35.820 tarif), zvláštní příplatek 2.500 ihned od nástupu, osobní příplatek po zkušební době
  • pravidelné odměny
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 1 týden DOVOLENÉ NAVÍC k 5 týdnům ze zákona, celkem 6 týdnů dovolené
  • pravidelné supervize, porady, podpora v týmu
  • příjemné pracovní prostředí