Volné pracovní místo  Zkušební technik

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 10 000–20 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho klienta působícího v oblasti elektrických přístrojů a rozvaděčů hledáme vhodné kandidáty na pozici zkušební technik při výrobě a vývoji zařízení pro vysokého napětí.

Náplň práce :

Testování materiálů a zařízení pro VN klasickými nástroji (osciloskop, ...)

Požadujeme

Požadujeme :

VŠ v oboru elektrotechnika
teoretické znalosti elektrotechniky se zaměřením na VN a elektrotechnické materiály
Nutná alespoň teoretická znalost postupů při testování
Znalost práce s PC
práce s výkresovou dokumentací
samostatnost, technické myšlení, správa záznamů, zodpovědnost
dodržování BOZP, vyhl. č. 50/1978 Sb.
Výhodou znalost programovacího jazyka PASCAL, AJ a NJ

Nabízíme

Nabízíme :

Zajímavou stabilní práci, firemní benefity, 5 týdnů dovolené, 7,5 hod pracovní doba, závodní stravování, penzijní připojištění.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".